Увага! Замовлення обробляються лише в робочі дні.

Про магазин

Ми спеціалізуємося на продажі комплектуючих, запасних частин, витратних матеріалів для обладнання, яке використовується в ресторані, барі, кафе і будь-якій професійній кухні. У нас можна знайти запасні частини та комплектуючі таких всесвітньо відомих брендів, як ТМ Apach, Unox, Rational, Sirman, Pizza Group, Bartscher, Lame Italia і багатьох інших. Здебільшого, це італійські виробники, але також є виробники інших країн, які широко відомі за межами своєї держави, точніше сказати по всьому світу.

Ми гарантуємо, що наші деталі якісні та довговічні, грубі підробки неприйнятні в нашій компанії! Вам же пропонуємо оригінальні запасні частини від європейських виробників, або офіційний аналог, більш низької цінової категорії і тільки з вашого відома, і виключно за вашим бажанням, якщо є необхідність в покупці більш бюджетної версії.

З кожним новим роком технології розвиваються і тому виробники намагаються йти в ногу з часом, так само, як і наша компанія.

Horeca Parts - це:

1. Якісна продукція.

2. Команда хороших фахівців, які допоможуть Вам зробити правильний вибір.

3. надійно, а також перевірено часом і нашими покупцями.

4. Надзвичайно широкий вибір деталей для професійного обладнання різних типів і виробників.

Основним напрямком нашої діяльності є постачання та продаж запчастин і комплектуючих для різного обладнання магазинів і закладів громадського харчування, а саме:

- для конвекційних печей

- для кавомашин і кавоварок

- для пароконвектоматів

- також для механічного (блендерів, міксерів, м'ясорубок, куттерів, слайсерів, овочерізок, тістомісів), теплового (грилів, поверхонь для смаження, кип'ятильників, плит, фритюрниць) та холодильного (скринь, льодогенераторів, шаф) обладнання

- та інше